25 sie 2015

Podsumowanie stażu Mari Kim


Przyszedł dzień, w którym dowiemy się, czy do załogi Land of Trailers dołączy kolejna osoba. Stażystka Mari Kim przez calutki miesiąc starała się sprostać wymaganiom. Zobaczmy więc, czy dała radę ;) Bądźmy dobrej myśli.
Zwiastun 1

Francine Elandie
Pierwszy twój zwiastun od razu mnie zauroczył. Wielkie brawa za muzykę, której z chęcią poznałabym tytuł. :) Gify świetnie dopasowałaś do muzyki, co jest naprawdę trudną sztuką, ja sama poszłam na łatwiznę i tworzę z filmików. Tylko niestety wielkość obrazków jest różna, co trochę razi w oczy.

Ola B.
Gdyby nie kadrowanie i mieszające się kolory (raz gify były czarno białe, raz kolorowe) - zwiastun byłby naprawdę dobry. Muzyka łączy się z gifami, dzięki czemu otrzymałaś wspaniały efekt.Zwiastun 2

Francine Elandie
Tutaj zdecydowanie pochwalę cię za napisy, które powalają, chociaż wcale nie jest ich aż tak dużo. To „KIRA” nieźle wygląda z piosenką. Nie wiem skąd bierzesz sceny z azjatami, ale potrafisz je dopasować. Stwierdzam jednak, że poprzedni zwiastun był lepszy. 

Ola B.
Bardzo udany zwiastun. Mimo, że nie widzę kadrowania, zaczęłaś pracować nad kolorami. Ogromny plus za muzykę i napisy. Nie mogę się do wielu rzeczy doczepić, chyba, że wzięłabym pod uwagę ostatnie gify - nie zbyt pasują do całości.Zwiastun 3

Francine Elandie
To zdecydowanie mój faworyt. Sceny wyglądają jakby były brane z jednego filmu, a właściwie były jednym filmem. Wszystko tworzy spójną całość. Czarno-biały kolor z połączeniem czerwonego lub niebieskiego napisu daje niesamowity efekt.  Końcówka z reklamą była dobrym pomysłem. Do tego ta zmiana muzyki wyszła ci nieźle. Chętnie wstawiłabym taki zwiastun na swojego bloga. 

Ola B.
Zdecydowanie jest to świetny zwiastun. Nie mam się do czego doczepić (chociaż zauważyłam kilka nie wykadrowanych gifów). Nie jestem tylko przekonana, co do napisów, ale to kwestia gustu ;)Zwiastun 4

Francine Elandie
Azjaci, Azjaci, Azjaci. Chyba dzięki tobie też ich pokocham. Świetna muzyka. Napis Warriors pięknie „wlatuje”. Po prostu nie ma się, do czego przyczepić. I znowu reklama, która ma to 20 sekund to i tak mi się podoba. 

Ola B.
Nie mogę wyjść z podziwu. Całość jest bardzo spójna i czasami miałam wrażenie, że to film. Kolory zgrane, kadrowanie w porządku. Wszystko na swoim miejscu. Gratuluję pomysłu ;)
Ogólne podsumowania:

Francine Elandie:
Jesteś oryginalna, bo w końcu pierwszy raz widzę, aby ktoś robił zwiastuny Azjatami. Twoje pierwsze dwa zwiastuny nie dawały takiego efektu jak dwa pozostałe, które od początku do końca mnie oczarowały. Sama aż mam ochotę stworzyć coś w takim stylu. Nie będę cię więcej chwalić, bo jeszcze wyjdzie wypowiedź na kilak stron. Bez zbędnego owijania jestem na TAK!!!!!

Ola B.
Nie dodałaś wielu notek. Cztery zwiastuny to naprawdę nie tak wiele. Ale to nie zmienia faktu, że zrobiłaś ogromne postępy. Myślę, że o to w tym wszystkim chodzi - o robienie postępów, kolejnych kroków. Według mnie poradziłaś sobie na stażu. Choć nie dostałaś zamówień, uważam, że wykonałaś postawione przed Tobą zadanie znakomicie.
Z wielką chęcią napiszę - jestem na TAK!!!Twój staż został zakończony pomyślnie. 
A to oznacza, że od dzisiaj jesteś jedną z autorek Land of Trailers! 
Gratulujemy i życzymy samych sukcesów ;)

8 komentarzy:

 1. Jest mi niezmiernie miło i cieszę się, jak małe dziecko, że pomyślnie przeszłam staż ^^ Wiem, że zbyt wiele zwiastunów nie zrobiłam, ale niestety akurat tak się złożyło, że nie miałam zbyt wiele czasu. Cieszę się, że widać postępy. Wciąż będę próbować robić jak najlepsze zwiastuny, w końcu też rozwinę przy tym swoją pasję.
  Dziękuję za tyle miłych słów. Przynajmniej dowiedziałam się trochę więcej o swoich pracach ;D
  Pozdrawiam serdecznie! :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My również się cieszymy. :) Mam nadzieję że będzie nam się świetnie pracowało :) jeszcze raz Gratulacje. ;)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Layout by Neva