20 maj 2015

54. Last Dance

No hej! Być może to mój ostatni post tutaj, bo jak wszyscy zapewne wiedzą po jutrze mój staż zostaje podsumowany. Stresuję się niemiłosiernie, no ale mam nadzieję, że z Wami zostanę! Dzisiaj mam tylko jeden zwiastun, a to przez brak czasu i najmniejszego pomysłu.Z góry przepraszam za jakość gifów, ale nic lepszego nie mogłam znaleźć. Sądzę, że całość nie wyszła najgorzej, a dzięki stażu, który tutaj (jeszcze) odbywam wiele się nauczyłam.


No i chciałam też podsumować efekty swojej pracy. Zaczynając od pierwszego do ostatniego wykonanego przeze mnie zwiastunu.

 #1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9

Miłego dzionka! 

3 komentarze:

 1. och jak mnie tu dawno nie było ! piękny nowy szablon ciesze się, że została tu jeszcze cześć mnie ( w postaci Jacka Sparrowa w nagłówku :D ) hahaha :P
  Strona tak pięknie się rozwija ! Tyle stazystek :P Dziękuje wam dziewczyny że nie opuściłyście tego co ja zaczęłam :D
  A i ponieważ mam zamiar pisać opowiadanie niedługo to możecie się spodziewać zamówienia ode mnie :*

  Buziaki
  Elizabeth McShane
  ( Emerald )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka niespodzianka ! *.* Fajnie cie tu widzieć i cieszymy się, że nie uważasz tej strony za straconej. :) Miło, że nadal o nas pamiętasz i tutaj zaglądasz. :) Chętnie też wykonamy coś specjalnie dla ciebie. :D

   Usuń
  2. O rany, kto do nas zawitał?! ;) To dla nas wielka pochwała, że tak uważasz. Dobrze, że o nas nie zapomniałaś, bo w końcu ta strona jest nie tylko naszą zasługą, ale w szczególności Twoją ;)
   Czekamy z niecierpliwością na zamówienie :*

   Usuń

Layout by Neva