14 kwi 2015

40. Hi there!


(kliknij powyżej, by przenieść się do mojej podstrony)
  Jak już pewnie niektórzy wiedzą zwę się Luna i jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu przymierzałam się do rozpoczęcia stażu w zwiastunowni i cieszę się, że to tutaj mnie przywiało. 
  Moje prawdziwe imię brzmi Sonia, mam blisko 17 lat. Zwiastuny robię z przerwami od trzech lat. Bardzo chcę się rozwijać, zależy mi, żeby dobrze robić to, co tak bardzo mi się podoba. Świetnie zdaję sobie sprawę, że nie jestem nawet w połowie tak utalentowana jak pozostałe autorki Land of trailers i nie wątpię, że zajmie mi dużo czasu osiągnięcie choć odrobiny perfekcji, którą posiadają one, ale będę do tego uparcie dążyć! Mam ogromną nadzieję, że będę miała tu okazję udoskonalić swoje umiejętności :)
  Nie mam się jeszcze czym chwalić. W zasadzie na Youtubie znajduję się niewiele moich prac (cztery), jednak tylko dwie z nich mi się podobają Oto one:

 One last time


Got any more bad ideas?


Przyjmuję zamówienia :)

6 komentarzy:

 1. Ja sama zaczęłam tworzyć zwiastuny parę miesięcy temu. Mam parę uwag (nie chodzi o to, że uważam się za lepszą czy coś):
  Jeśli chodzi o pierwszy zwiastun - powinien być dłuższy i zawierać więcej faktów. Po za tym wszystko jest dobrze.
  A jeśli chodzi o drugi - nie mam żadnych zastrzeżeń. Mam nadzieje, że przejdziesz staż i dołączysz do nas :) xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy zwiastun miał być taki krótki (na prośbę koleżanki), ale pewnie rzeczywiście mogłam tam coś jeszcze dodać :) Będę uważać następnym razem, dziękuję za wsparcie ;)

   Usuń
 2. Bardzo się cieszę, że jesteś z nami, bo masz naprawdę ogromny potencjał i umiejętności. Mimo wszystko każdy od czegoś zaczyna (może widziałaś mój pierwszy zwiastun w ostatniej notce heh), więc mam parę uwag i rad.
  Przede wszystkim przejścia. Zwykle jest tak, że u niektórych brakuje przejść. U Ciebie są, za co gratuluję, ale muszę przyznać, że średnio podobają mi się różne i odmienne przejścia w jednym zwiastunie. Zazwyczaj stawia się na jedno, ale to już zależy od gustu.
  Jeśli chodzi o napisy, to lecą odrobinkę za szybko. Musiałam zatrzymywać zwiastun, żeby przeczytać do końca.
  No i oczywiście rozmiar gifów. Wiem, że z tym ciężko, bo trzeba zmieniać rozdzielczość, przez co obraz się rozciąga... Ale dojdziesz do tego, jestem pewna ;)
  Może za bardzo się przyczepiłam, ale po prostu chciałam napisać, to co uważam za słuszne. Pracuj nad zwiastunami, a będzie lepiej. I nie, nie wywyższam się w tym momencie. Zdaję sobie sprawę, że nie robię najlepszych zwiastunów.
  Powodzenia xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za uwagi, mam nadzieję, że już w następnym zwiastunie się do nich zastosuje. Co do napisów to wiem, że leciały za szybko. Zapomniałam to zmienić, poszło i ehhh, wiem szkoda słów, ale cieszę się, że mimo wszystko nie są takie najgorsze :) Robisz świetne zwiastuny i masz prawo się wywyższać ;)

   Usuń
 3. Mi tam zwiastuny się podobają :) Wiem,że raczej nie spojrzę na nie okiem profesjonalisty jak dziewczyny ,ale moim zdaniem są świetne. Rozumiem pierwszy zwiastun i uważam że nie powinien być dłuższy ,bo taki jak jest teraz jest tajemniczy i nie odpowiada całej historii bloga tylko zachęca do czytania :)
  Mam nadzieje ,że na stałe zostaniesz w Land of trailers ,bo naprawdę masz potencjał dziewczyno :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Również mam taką nadzieję :)

   Usuń

Layout by Neva