9 lut 2015

28. Smile

 

Cześć wam wszystkim. :) Trochę się wydarzyło i wypadałoby o tym wspomnieć. Tak więc, Emerald nas opuściła.. Nie była to zbyt miła wiadomość. Mianowała mnie na administratorkę, po to abym wraz z Olą rządziła tą stronką. Oczywiście jest z nami też Caroline wcale nie gorsza. :) Mam nadzieję, że i bez założycielki strona stanie się znana w tej internetowej sferze. :)
Muszę też was poinformować, że nie wiem kiedy pojawi się następna notka. Mój komputer odfrunął do świata umarłych. Niby jest w naprawie, ale większość części jest do naprawy i koszt tego też nie jest zbyt niski. Zobaczymy. Jak na razie się naprawia, a ile to potrwa zobaczymy. Chciałam się poratować laptopem kuzynki, ale gdy tylko zabierałam się za zwiastuny, coś szło nie tak.
Tak więc dzisiaj mam tylko zamówienie, zwiastuny wolne pojawią się w następnej notce. Możecie różnież coś zamówić, ale pewnie będzie to czas co najmniej dwutygodniowego ocekiwania.
PS. Dziękuję również za miłe komantarze na temat moich prac. Dostałam kilka mailów, z czego ogromnie się cieszę. Sama nie uważam moich prac za geniusz, mimo że czasami sama się w nich zakochuję. :)
No to nie przedłużając przejdę do pracy <3

Youtube znowu odmawia posłuszeństwa tak więc link: 

Nie wiem, c tak było w twojej wizji. Mi się podoba, mimo że całość jest złożona tylko z gifów, a z nimi mam mały problem. :)

4 komentarze:

 1. Fajny zwiastun, bardzo mi się podoba.
  Pozdro, weny, naprawionego kompa! ;)
  ~Wikkusia

  OdpowiedzUsuń
 2. Na początku nie skumałam o co chodzi, ale potem się wkręciłam i uznałam, ze chętnie poczytam tego bloga. Wspaniały zwiastun! :) Jak byś mogła to napiszesz mi jaka to piosenka? ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zwiastun na drugą część mojego bloga :) zyj-marzeniem.blogspot.com to pierwsza część ☺☺ A piosenka to Lorde Yellow Flicker Bird
   Pozdrawiam Clauduśka Duśka xx.

   Usuń

Layout by Neva