7 sty 2015

19. Przepraszam....

Wybaczcie mi, ale mam problemy osobiste i kompletnie nie mam głowy teraz do zwiastunów. Pozaczynałam co prawda zamówienia, ale zrozumiem jeśli nie będziecie chcieli dłużej czekać.
Proponuje w takim wypadku złożyć zamówienia po prostu u innych autorek tutaj teraz ich dużo :)
Osoby, które się nie rozmyślą dostaną zamówienie w późniejszym terminie. Jeśli nie w ten weekend to jakoś w następnym tygodniu.

Przepraszam was, ale mam nadzieję, że zrozumiecie


Buziaki
Emerald <3

Ps. Zwiastun, który mam wykonany w całości należy do Luny i prześle ci go po prostu mailem :)

16 komentarzy:

 1. Emerald napisałam ci na maila :) xx

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Sparrow 2. OlaPatolaXD 3. http://without-you-i-can-not-survive.blogspot.com/
  4. Ola B.
  5. Po śmierci rodziców Maggie wraz z bratem przenosi się do Bradford do babci, na swojej drodze spotyka wiele różnych ludzi. Między innymi kogoś, dzięki komu pakuje się w same kłopoty. Co wydarzy się, gdy między nimi zrodzi się coś więcej? 6. Muzyka - Birdy Skinny Love,
  Ashley Benson -Margaret / Maggie. 
  Andy ( Brat Maggie) Benson - Johnny Simmons
  Zayn Malik
  Tommy - Jake Bass 
  Grace- Selena Gomez
  Ogólnie napisy mam już gotowe ,więc do wybrania zostały tylko gify :) :
  1.Odrzucona przez wszystkich.
  (Jakieś gify z załamaniem się ,depresją )
  2.Kochająca jedną osobę...
  ( Chodzi tu o Andy'ego - brata )
  3. Osobę ,która jej nienawidzi
  ( gify z kłótniami i tp. )
  4.Nowe życie
  ( Przeprowadzka do Bradford )
  5.Poznawanie nowych ludzi.
  6.Którzy ją budują
  ( Tommy , Grace )
  7. I niszczą...
  ( Zayn )
  8.Wołająca o ratunek. O ratunek ,którego nikt nie chce jej dać
  ( Również depresja i jakieś może próby samobójcze ,jeżeli uda ci się znaleźć. )
  9.I gdy chce się poddać.
  10.Wszyscy nagle chcą jej dać pomoc...
  11.Której ona już nie chce.
  12. Czy zdąży poznać co to jest szczęście?
  13.Czy znajdzie się osoba ,która pokocha ją całym sercem ? 
  14. without-you-i-can-not-survive.blogspot.com
  7. Bardzo chciałabym ,żeby muzyka i jakby dynamika pasowała do danego napisu. Jeżeli nie chcę ci się tyle tam ty ślęczeć to napisz mi ,bo ja mam to już ogarnięte :)
  Ogólnie bardzo lubię długie zwiastuny ,dlatego super by było gdyby ten zwiastun trwał jak najdłużej. Najlepiej jakby gify były mroczne i czarno białe ,oczywiście nie muszą być ci do jednego tego samego koloru ,ale fajnie jakby kolorystyka się zgadzała. Tam gdzie nie napisałam jakiego typu chce gify liczę na twoją kreatywność XD.
  8. E-mail: lusiaoko@gmail.com ( często tu zaglądam ,więc pisz śmiało.)
  Jakby co to ask jest u mnie na blogu ;)
  Pozdrawiam i mam nadzieję ,że przyjmiesz zamówienie .

  Przepraszam Emerald ,ale anuluje zamówienie. Obiecuje ,że jeszcze kiedyś coś u ciebie zamówię ,a tym czasem wypróbuję twoje dziewczyny ;)  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję ;) Napiszę na e-mail jeszcze dzisiaj, bo mam parę pytań i chciałabym Ci powiedzieć jak to będzie wyglądało :)))
   ~ola

   Usuń
 3. Jasne ,a możesz mi powiedzieć,czy wysłałaś mi już e-mail ,bo przed chwilą patrzyłam i nic nie ma. Niedawno mialam jakieś problemy z kontem na google i niektóre e-maile nie przychodziły mi ,więc pytam się tak dla pewności ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wysłałam jeszcze ;) Postaram się po wieczór :))

   Usuń
 4. Poczekam, bo doskonale rozumiem sytuację i sprawy rodzinne, zresztą tyle razy Ci trułam, że mogę poczekać, a co! Za to u innych zamówię zwiastuny na kolejne opowiadania, bo mam kilka pomysłów ;)

  Pozdrawiam.
  I życzę by wszystko się wyjaśniło, oczywiście pozytywnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. No mnie trochę przyciska termin, bowiem w weekend mam mieć 20 tysięcy wyświetleń na blogu a to miał być prezent dla czytelników. Tak więc wybacz Emerald

  1. Ognista Whisky
  2. Tumburulka.
  3. www.tumburulka.blogspot.com
  4. Caroline lub Elisabeth An Livest
  5.Ogólnie Blog to zbiorowisko moich opowiadań które publikuje, obecnie jestem w trakcie pisania "Świecy", jest to historia kompletnie wymyślona przeze mnie. Wcześniej zajmowałam się FF o Bastille pod nazwą "Koralik". Nie mam ukierunkowanego stylu :)

  6. Zamówienie dotyczy opowiadania "Świeca" które jest osadzone w pierwszej połowie XVII wieku. Główna bohaterka po śmierci swej matki wraca z Nowej Ziemi (Ameryka) do kraju gdzie mieszka jej cała rodzina, królewska rodzina. Jest przyszłą królową, nigdy nie widziała swego ojca na oczy, jedynie wuja. Tu zaczyna się jej zetknięcie z całym obcym światem którym rządzi dewiza "to jest świat mężczyzn, nim żądzą mężczyźni". Więcej szczegółów odnośnie fabuły którą mogłabym podać chciałabym przekazać przez e-mail bo jednak okryte to jest nieco tajemnicą.
  Spis postaci- osób, które chciałabym abyś uwzględniła w filmie, sama starałam się dobierać wyglądy tak aby ocierały się z filmami z tamtych czasów, jednak są trzy wyjątki :/
  Amanda Seyfried – Millie Dove - Główna bohaterka, przyszła królowa Angli (dobra, delikatna dziewczyna, z przykrymi wydarzeniami tj. zgwałcona wielokrotnie przez ojca)
  Manu Bennett – Karol Dove – wuj Millie(dobry jednak skrywa swe dobro pod maską, dostępny w serialu Arrow)
  Johnny Depp – William Dove – obecny król Anglii, ojciec Millie, gwałcił ją, ten zły i podstępny, sądzi że nikt mu nic nie zrobi. (wiele kostiumowych filmów)
  Will Farquarson - Sergiusz - kamerdyner na dworze Karola, lubi się mścić, zadaje się z tymi którzy mogą mu zaoferować lepsze życie.
  Sandra Cervera – Amanda- najlepsza przyjaciółka Millie, służąca, dziewczyna ogień, dobra dusza, oddana przyjaciółka, rodowita Amerykanka
  Dan Smith – Robert Collght – francuz, kandydat na męża Millie, szlachetnie urodzony, pizda nie facet XD(sorka za słowo), przydupas Williama
  Kyle Simmons – Edward (Ed) Gardea – malarz, szlachetnie urodzony w królewskiej rodzinie, jednak stracił pamięć i był włóczęgą, na dworze jest dzięki Milliek która stała się mecenasem sztuki , zamian ma się nią opiekować i chronić przed gwałtami o których wie jedynie ich trójka. Podświadomie zakochuje się w Millie choć wie że to niewłaściwe. Bardzo moralny mężczyzna który jako jedyny słucha dziewczynę, szanuje i traktuje ją jak równą sobie. Były kobieciarz.
  Xosé Barato – Kaspin Gardea – najstarszy brat Edwarda, lekarz, ułożony i spokojny.
  Álex Gadea – Alexander Gardea – średni brat Edwarda, bardzo podobny do Edwarda z zachowania, czasem jednak pozwala milczeć temu co mówi rozsądek, a słucha serca.

  Postacie pojawiające się w rozdziałach jedynie okazyjnie
  James McAvoy i Alicia Vikander - rodzeństwo arystokratyczne - robią dużo szumu i znikają.


  7. Głównie chodzi o ten cały klimat tamtych czasów :) wiem duże wyzwanie ale wierzę w wasze możliwości. Wszystko w arystokratycznych drygach, jednak w muzyce ważne są słowa. Może coś o zakazanej miłości? Może coś z Bastille XD . Chciałabym aby to była jakaś wspólna całość :) nie powiem, zależy mi na czasie, jednak mogę wszystko wydłużyć do środy. Przede wszystkim zależy mi na całym miłosnym uniesieniu Millie i Edwarda. Mogę pomóc w szukaniu filmów, gifów nie ma problemu. Jestem do waszej dyspozycji przez cały weekend:) Emerald uprzedzała ze trudno znaleźć gify z postaciami w takowych ubraniach, mogę pomóc lub możemy zrobić inną wizję artystyczna coś w stylu "co by było gdyby wszystko działoby się w zaklętym dworze" i wtedy mogliby być ubrani w nowoczesne rzeczy :) Jestem otwarta na wszystko i nieco zdesperowana XD Wierzę w Was!

  8. kamilakwiatek@poczta.fm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Sparrow
   kopiowane z pierwotnego zgłoszenia dlatego nie zmieniłam wybaczcie

   Usuń
  2. Ja niestety bardzo chętnie bym zrobiła twój zwiastun, ale notkę mam w poniedziałek, a niedzielę zajętą. A w sobotę też zbytnio czasu nie mam i będzie problem :/ Elisabeth An Livest może ona będzie chciała :) Także przepraszam :(

   Usuń
  3. Tak więc liczę na nią *_*

   Usuń
  4. 4. Elisabeth An Livest, Francine Elandie albo Ola B.

   Usuń
  5. Mogę zrobić zwiastun, ale dopiero na wtorek lub środę (odpowkem dokładniej, jak podasz mi troszkę więcej informacji na mailu). Zgadzasz się?
   ~ola

   Usuń
  6. W takim razie przyjmuję ;) Napisałam na e-mail.
   ~ola

   Usuń
 6. Nie dostałam nic na maila :(

  OdpowiedzUsuń

Layout by Neva