8 lis 2015

91. Tylko Ty...


Cześć :)
Tak jak obiecywałam, notki (ode mnie heh) będą częściej. Wreszcie mam wenę na zwiastuny.
Jak pogoda u Was? U mnie nic nie widać za oknem. Do tego strasznie zimno. Aż nie chce się wychodzić z łóżka, a co dopiero z domu. Jesień nie należy do mojej ulubionej pory roku... Chociaż jest piękna, to równie denerwująca.
Chciałam się przerzucić na Vegasa, niestety plan nie wypalił. Nie da się go uruchomić u mnie na komputerze, a próbowałam z paroma wersjami. Dziwne, bo parametry są w porządku. Może ktoś ma pomysł? Na razie zostałam przy moim starym, ale jakże dobrym programie.
No dobra, przejdźmy do zwiastunów. Mam dla Was jeden wolny. Chciałam go zrobić w kompletnie innym klimacie, ale ostatecznie zmieniłam moją decyzję. Nie mogłam się też zdecydować, czy zrobić czarno-biały, czy kolorowy. Po raz pierwszy miałam takie "dylematy", naprawdę. Mam nadzieję, że się spodoba :) Zwiastun wolny

Kocham tą piosenkę. Nie mogę przestać jej słuchać.
Zwiastun zrobiłam dosyć szybko, ale to może przez to, że uwielbiam takie klimaty.
Tak tylko jeszcze przypomnę o asku, gdzie możecie zadawać nam pytania. No i nabór ciągle jest otwarty. Zgłaszajcie się :)

PRZYJMUJĘ ZAMÓWIENIA!

Do następnej notki,
Pozdrawiam xx


2 komentarze:

 1. 1. autumn
  2. Wercia Naklejcia
  3. https://www.wattpad.com/story/52862428-zlecenie
  4. Ola B
  5. Oboje są zabójcami. Każde z nich dostaje zlecenie zabicia się wzajemnie. Każde z nich zaczyna szukać wszelkich iformacji na ich temat. Każdy ich plan jest przemyślany i wykonany z jak największą precyzją. Kiedy Bella (Barbara Palvin) popełnia błąd jej ofiara Justin Bieber (Justin Bieber) porywa ją, gdzie dochodzi do stosunków i wielu pobić. Ich gangi zaczynają ich szukać, aby sprawdzić, czy wykonali swoje zlecenie. Bohaterowie po dluższym czasie zaczynają współpracować, ale Justin nie jest według niej fari.
  6. Bohaterowie:
  Barbara Palvin aka Bella
  Justin Bieber aka Justin Bieber
  muzyka: chciałabym, aby było to coś szybkiego, nie mam do tego za bardzo wymagań.
  Materiały: nie mam do nich jakich kolwiek wymagań.
  8. Kontakt: tt- @arianatorka
  super848@wp.pl
  Mam nadzieję, że przyjmiesz moje zamówienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję :)
   Spodziewaj się wiadomości ode mnie (w przeciągu 2 dni) xx

   Usuń

Layout by Neva