8 wrz 2015

Podsumowanie stażu Wonderland

Cześć. :)Gratulacje dł długo wyczekiwany dzień szczególnie dla naszej stażystki Wonderland. To właśnie dzisiaj nastąpi podsumowanie jej stażu!!!! Bez owijania w bawełnę przejdźmy od razu do oceny :) 


Francine Elandie: Twój pierwszy zwiastun nie należy do najgorszych, ale też nie do najlepszych. Pocwięc ę cię tutaj za kadrowanie i muzykę. Wszystkie gify są równej wielkości, ale niestety są różnej kolorystyki. Zauważyłam też brak przejść pomiędzy gifami, co powoduje, że efekt zostaje popsuty.
Ola B: Myślę, że to dobry zwiastun. Najbardziej pasuje muzyka, gify nie są złe, ale kolory nie są jednolite. Czasami miałam problem, żeby się w tym wszystkim połapać, ale jest dobrze jak na sam początek.

Francine Elandie: Znowu świetne kadrowanie, tym razem wszystkie gify są czarno białe. Przejść jednak dalej brak. Zwiastun jest ciekawy, jednak spora ilość napisów i jego długość sprawia, że nie wygląda to interesująco.
Ola B:Ten zwiastun jest o wiele lepszy od poprzedniego. Przede wszystkim kolory i wielkość gifów są takie same. Muzyka bardzo ładna, a sceny dobrze ze sobą współgrają. Szkoda, że nie ma przejść.


Francine Elandie: Świetnie połączone gify tworzą spójną historię. Dopasowane są do muzyki. Według mnie jeden z lepszych twoich zwiastunów.
Ola B.:Muzyka dopasowana idealnie. Delikatna i przyjemna. Brak przejść, co niestety nie wygląda ładnie. Mimo wszystko bardzo mi się podoba.


Fancine Elandie: Wszystko świetnie, tylko nie wiem, dlaczego na początku i pod koniec pojawił się ten kolorowy gif Censored. Zupełnie psuje cały efekt, który bez tego byłby świetny.
Ola B: Zastanawia mnie ten gif na początku i na końcu. Bo, jeśli miałabym nie zwracać na to uwagi, to jest bardzo dobrze. Może zmieniłabym muzykę na coś szybszego, ale to tak na marginesie.


Francine Elandie: Świetna muzyka. Długość odpowiednia. Po pierwszym gifie pojawia się przejście, a dalej znowu ich nie ma.
Ola B: Na początku pojawiły się przejścia... a później ich zabrakło. Czemu? Dużo lepiej by to wyglądało. Muzyka pasuje do gifów, więc wszystko tworzy bardzo ładny efekt.


Francine Elandie: Sama wspomniałaś, że nie umiesz robić kolorowych zwiastunów. Ten nie jest jednak taki zły, mimo to zdecydowanie wolę cię w czarno-białych. Nie podoba mi się to fioletowe tło pod napisami, które według mnie powinny poza tym być wyśrodkowane.
Ola B: Bardzo nie podobają mi się te napisy na niebieskim tle. Wręcz psują efekt. Zwiastun sam w sobie nie jest zły, ale robiłaś lepsze.


Francine Elandie: Kolejny mój faworyt. Widać, że ze zwiastuna, na zwiastun Idze ci coraz lepiej. Podoba mi się ten napis na końcu.
Ola B: Nadal nie ma przejść!!! Mimo to zwiastun Ci się udał. Gify są dopasowane, tak samo jak muzyka. Nie mogę się doczepic do koloru, ani wielkości gifów, bo wszystko pasuje.


PODSUMOWANIE

Francine Elandie: Wykonałaś w sumie 7 zwiastunów, co jest całkiem niezłym wynikiem. Widać postępy w poszczególnych zwiastunach.  Świetnie kadrujesz i wyciszasz muzykę. Powinnaś popracować nad napisami, albo dawać ich jak najmniej. Dodatkowo powinnaś .zacząć dodawać przejścia. Jestem na TAK!
Ola B: Od pierwszej notki, twoje zwiastuny uległy zmianie. Choć jeszcze nie ma przejść, mogę spokojnie uznać, że są bardzo dobre. Zdaję sobie sprawę, że masz wielki potencjał, a podejrzewam, że niedługo będziesz jeszcze lepsza. Oczywiście jestem na TAK!

Tak więc Gratulacje! Oficjalnie zostajesz autorką na Land of Trailers.

5 komentarzy:

  1. Gratuluję ! Mi tam duża ilość napisów w ogóle nie przeszkadza ,a w niektórych zwiastunach ,nawet podoba :) Fajnie jakbyś nauczyła dodawać się napisy na gifach bo to w niektórych przypadkach by pasowało lepiej niż na zwykłym tle. W każdym razie życzę powodzenia ! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo! Sama nie wiem co tu napisać, jednak dziękuję za szansę jaką mi dajecie! Niestety moim zdaniem przejścia wyglądają jeszcze gorzej niż ich brak, jednak jest to tylko moje zdanie i zawsze moge je zmienić. I to chyba tyle. Jeszcze raz dziękuję!:)

    OdpowiedzUsuń

Layout by Neva