12 wrz 2015

80. Life is full of ups and downs

Witam!

Dodaję jeden zwiastun wolny, choć i tak z trudem mi się go robiło, bo nie miałam pomysłu. Stąd wyszedł też taki długi, ale jakoś nie wiedziałam po raz pierwszy, gdzie można coś uciąć, ale się po prostu nie dało. Albo przynajmniej mi nic nie przyszło do głowy i tak zostawiłam po prostu. Bywa.
I uwaga!! NIE JEST TO ZWIASTUN Z AZJATAMI!!!Nie wie czy powinnam poruszać tu pewną kwestię, ale zastanawia mnie, dlaczego tylko przy moim podsumowaniu stażu nie dodano moich zwiastunów? Tak, czuję się pokrzywdzona i niedoceniona. Skoro nie były tak straszne, dlaczego nie zostały dodane? Liczyłam na to, a tu proszę... Wiem, że już po ptakach, ale to nie daje mi spokoju.
Również kwestia... kopiowania, a może ściągania czy "inspirowania" się moimi pomysłami. Nie zdradzę więcej, bo może się ktoś domyśli, o co chodzi :) Taka wredna ja. Wybaczcie albo i nie.Kończę swe wywody, szepcząc skromnie, że przyjmę zamówienie.


Trzymajcie się ciepło!

5 komentarzy:

 1. Twoje podsumowanie dodawała Ola B, a ona nie ma w zwyczaju dodawać do podsumowania filmy. Ja jednak to robię, bo myślę, ze post wtedy wygląda estetycznie. Nie ma się tutaj co obrażać, czy być urażonym :) Twoje zwiastuny z pewnością widzieli w poprzednich notkach. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie obrażam się, tylko dla mnie to trochę było dziwne, ale okay. Już wiem dlaczego i moja głowa już jest spokojniejsza :D

   Usuń
  2. W takim razie się cieszę, w końcu o to nam chodzi, aby każdy czuł się komfortowo i był traktowany sprawiedliwie. Następnym razem, gdy coś ci się nie spodoba pisz bezpośrednio do mnie, a od razu wszystko naprawimy. :)

   Usuń
  3. Wybacz, że poczułaś się pokrzywdzona. To, że nie dodałam Twoich zwiastunów do podsumowania, nie oznacza, że są zbyt "straszne" by je pokazywać. Nawet tak nie myśl! Możesz zobaczyć, że nigdy w podsumowaniach, które robiłam nie dodałam zwiastunów. Po prostu tak mam ;) I w żadnym stopniu nie chciałam Cię urazić. Mam nadzieję, że rozumiesz.
   Tak, jak napisała Francine, jeśli coś jest nie tak, możesz zawsze napisać do Nas. xx

   Usuń

Layout by Neva